CV Svar

Arbeidserfaring:

Nåværende:

Stortingsrepresentant fra 2013

Tidligere:
Kvitsøy Kommune
Varaordfører · oktober 2011 til dags dato

Stavanger FrPs bystyregruppe
Rådgiver · oktober 2011 til dags dato

Grieg Seafood, avd Hestholmen Kvitsøy
Røkter, lakseoppdrett  · september 2008 til dags dato

Atb Transport
Trafikkoordinator · august 2007 til september 2008

ElbowRoom Oslo
Event-sjef/medeier · mai 2005 til mai 2007

Fremskrittspartiets Ungdom
Generalsekretær · februar 2003 til oktober 2005

Spirithus Middelthon
januar 2001 til januar 2003

Har i tillegg jobbet helgearbeid og deltid på både Rimi, Narvesen Sølvberget, Pizzabakeren og Stavanger Taxi.

Militær:
Avtjent verneplikten i 1999 ved Skjold Garnison, indre Troms.
Menig i Heimevernet Rogaland, HV 08, siden 2001.

Skole:
Kvitsøy barne- og ungdomsskole, 1996
St. Olav vgs, allmenne og økonomiske administrative fag, 1999

Organisasjon/idrett:
Har hatt flere verv i både idrettslag og organisasjoner, deriblant

Nestleder Rogaland FrP, 2012 ->
Visepresident Norges Biljardforbund, 2006-2007
Leder Christiana Biljardklubb, 2005-2007
Nestleder Rogaland FpU, 1998-2000

Legg igjen en kommentar

Fyll inn i feltene under, eller klikk på et ikon for å logge inn:

WordPress.com-logo

Du kommenterer med bruk av din WordPress.com konto. Logg ut / Endre )

Twitter-bilde

Du kommenterer med bruk av din Twitter konto. Logg ut / Endre )

Facebookbilde

Du kommenterer med bruk av din Facebook konto. Logg ut / Endre )

Google+-bilde

Du kommenterer med bruk av din Google+ konto. Logg ut / Endre )

Kobler til %s